Joppol - o nas baner

O nas

Ponad 30 lat w branży drukarskiej

Firma Joppol – jako zakład poligraficzny – powstała w 1989 roku i została założona przez Wojciecha Jopp, do którego dołączył syn Jacek Jopp w roku 1992.

To okres początku rozwoju polskiej poligrafii, która była do końca lat 80-tych poprzedniego wieku całkowicie w rękach „państwa”.

Droga do perfekcji

Przez wszystkie lata do roku 2021 firma Joppol rozwijała swój park maszynowy, zwiększała moce produkcyjne, zasoby ludzkie, powiększała powierzchnie produkcyjne, biurowe i magazynowe. Z początkiem lat 2000 Joppol wyspecjalizował swoją produkcję w kierunku wysoko uszlachetnionych opakowań z tektury litej i w tych technologiach rozwijał się do 2021 roku. Największy nacisk zastał położony na procesy uszlachetnień oraz druku w technologii UV. Zdobyte doświadczenie i wypracowanie własnego know-how pozwoliło firmie Joppol na osiągnięcie najwyższego poziomu jakościowego w produkcji wysoko uszlachetnionych opakowań z tektury litej.

 

Perfekcja w uszlachetnianiu druku

W drugiej połowie 2021 roku, po dotkliwej stracie głównej maszyny drukującej, którą strawił pożar, została podjęta decyzja o przekształceniu się z drukarni opakowań Joppol w firmę usługową dla drukarni, świadczącą w zasadzie komplet procesów po etapie druku, dzięki czemu znalazła ona swoje miejsce na rynku uszlachetnień i wykończenia druku.

Niewątpliwie zaletą „nowego” Joppol jest to, że każda drukarnia może znaleźć w ramach współpracy z firmą proces lub sumę procesów, dających końcowy produkt dopasowany w zależności od potrzeb lub na wypadek braku mocy produkcyjnych czy awarii urządzeń.

Dzięki temu drukarnie uzyskują dobrego, doświadczonego partnera z wieloletnim stażem w poligrafii, know-how i możliwościami, oferującego realizację zleceń i usług na nowoczesnych, wysokowydajnych urządzeniach, prowadzone przez doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników Joppol pod „dowództwem” Jacka Jopp.Wszystko to zgodnie z nowym hasłem firmy „Joppol. Z dobrego robimy jeszcze lepsze”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

Joppol logo transformacja